STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka od wędlin poszukiwanya!

Konsultantka od wędlin poszukiwanya!

Warszawa - Mazowieckie

2012-06-01 16:04

Poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko Konsultanta/ki od wędlin!
Lokalizacja – Praca w sklepach na terenie Warszawy.
Czas pracy – 12 dni w miesiącu, praca 8h dziennie – grafik do ustalenia
Rozmowy rekrutacyjne – 4 i 5 czerwiec (poniedziałek i wtorek) w siedzibie naszej firmy w Warszawie.
Wymagania:
• Wiek powyżej 25 lat
• AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANITARNO –EPIDEMIOLOGICZNA
• Doświadczenie w sprzedaży
• Wiedza na temat wędlin – umiejętność porównania
• Komunikatywność i kreatywność
• Dyspozycyjność przez cały okres pracy
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie – szczegóły na spotkaniu lub w rozmowie telefonicznej
• Umowę zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
Zadania:
• Czynna animacja promowanego produktu
• Doradzanie klientom i dawanie czegoś więcej niż sam produkt (kreatywność) np. jak ułożyć przekąski na półmisku, by wyglądało to apetycznie lub z czym można połączyć promowany produkt (zdrowa wędlina)