Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa, promotor produktu.

Hostessa, promotor produktu.

Poznań - Wielkopolskie

2019-05-27 09:24

Uprzejmie zapraszamy do aplikowania na stanowisko promotor/hostessa, szczegóły poniżej.

Szukamy stałej współpracy na okres minimum 6 miesięcy w zakresie wydawania materiałów reklamowych, nawiązywania relacji z Klientami, ilość eventów w miesiącu: 4-6, początek akcji promocyjnej: czerwiec 2019 r. Cel akcji: promocja oraz wdrożenie nowego produktu.

Zakres obowiązków:
- wydawanie materiałów reklamowych,
- przekazywanie informacji o produkcie.

Od kandydatów oczekujemy:
- wysokiej komunikatywności,
- kultury osobistej,
- miłej prezencji,
- starannego wypełniania obowiązków.

Oferujemy:
- minimum 25 zł netto/godzina,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło,
- elastyczne godziny pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.