STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess i animatorów do pracy w Warszawskich GH w czasie piłkarskiego święta!

Poszukujemy hostess i animatorów do pracy w Warszawskich GH w czasie piłkarskiego święta!

Warszawa - Mazowieckie

2012-06-15 10:58

PILNIE POSZUKUJEMY HOSTESS I ANIMATORÓW DO PRACY W WARSZAWSKICH GALERIACH HANDLOWYCH.

Lokalizacje i terminy pracy:
• Galeria Mokotów: od 16.06.2012 do 21.06.2012
• Arkadia: od 16.06.2012 do 28.06.2012

Godziny pracy:
• Dni powszednie: 15.00 – 21.00
• Weekendy: 12.00 – 21.00

Zadania:
• Promowanie strefy Adidas w Galeriach Handlowych
• Zainteresowanie klientów nowym butem firmy Adidas
• Przedstawianie historii piłek przygotowywanych na EURO
• Zachęcanie klientów do wejścia na podłogę interaktywną i obejrzenie filmu
• Przedstawienie innych atrakcji dostępnych w Mistrzowskiej Strefie Adidas

Oczekujemy:
• Drużyn: 1 hostessa + 1 animator na GH = w sumie 4 os.
• Energiczności i pozytywnego podejścia do ludzi i pracy
• Komunikatywności

Oferujemy:
• Stawkę: 10 zł netto/h
• Umowę zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowana/y prosimy o kontakt i wysłanie CV wraz ze zdjęciami (twarzy, sylwetki)