STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess na galę boksu zawodowego w Międzyzdrojach!

Poszukujemy hostess na galę boksu zawodowego w Międzyzdrojach!

Międzyzdroje - Zachodniopomorskie

2012-08-06 13:13

IV Gala Boksu Zawodowego w Międzyzdrojach!

POSZUKUJEMY HOSTESS, KTÓRE WPROWADZĄ ZAWODNIKA NA RING!

Lokalizacja: Międzyzdroje, Amfiteatr

Termin: 18 sierpień 2012 (sobota)

Czas pracy: Od 19.00 do 22.30

Zadania:
• Wprowadzenie zawodnika na ring
• Prezentacja w stroju niegrzecznego Anioła przed, jak i po walce

Strój: Skąpy – Buty na wysokim obcasie, krótkie szorty, top na biust i skrzydła.
Jeden strój czarny, drugi biały.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie- informacja telefonicznie lub drogą mailową
• Umowę cywilno – prawną

Oczekujemy:
• Atrakcyjnych, wysokich, szczupłych kandydatek
• Pełnoletności
• Śmiałych dziewczyn, nie mających uprzedzeń odnośnie stroju i występu przed publicznością i w telewizji
• Pozytywnego podejścia i dużej ilości uśmiechu

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.