STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Krupierka w Telewizji Internetowej

Krupierka w Telewizji Internetowej

Warszawa - Mazowieckie

2020-02-18 08:42

Krupierka do Telewizji poszukiwana

Obowiązki:
- prezentacja gier losowych w telewizji internetowej (uruchamianie maszyny losującej, ogłaszanie wylosowanych numerków, rozdanie kart itp.)
- reprezentacja firmy na targach

Oferujemy:
- stałą i ciekawą pracę na dłużej
- system zmianowy (6-14; 14-22; 22-6)
- umowę zlecenia
- 28 zł/h brutto na start, 34 zł/h po 2 miesiącach współpracy (stawka rośnie ze stażem pracy)
- Multisport, prywatną opiekę medyczną
- możliwość używania j. angielskiego na co dzień
- pakiet intensywnych szkoleń (m.i. z wystąpień przed kamerą i technik profesjonalnego make u'pu)
- pracę w biurowcu na warszawskiej Ochocie (super dojazd pociągami, autobusami, metrem lub tramwajami)

Oczekujemy:
- odpowiedzialności i punktualności - jest to praca ciekawa (na pewno ciekawsza od pracy w biurze:) ), ale też bardzo wymagająca
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego (min. B1)
- dobrej organizacji pracy

Zapraszam do kontaktu