STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy konsultantek LOreal I Garnier do pracy w Drogeriach Natura w Bielsko Białej i w Żywcu

Poszukujemy konsultantek LOreal I Garnier do pracy w Drogeriach Natura w Bielsko Białej i w Żywcu

Bielsko-Biała - Śląskie

2012-08-13 15:28

Poszukujemy kandydatek na stanowisko – Konsultantka w Drogerii Natura

Potrzebujemy po jednej konsultantce do pracy w poniżej wymienionych lokalizacjach.

Lokalizacje:
• Drogeria Natura (CH Gemini) – Bielsko Biała, ul. Leszczyńska 20
• Drogeria Natura (CH Lider) – Żywiec, ul. Zielona 3

Dni pracy:
• 24 – 25 sierpień 2012 (Piątek, Sobota)
• 7 – 8 wrzesień 2012 (Piątek, Sobota)

Ilość godzin pracy: 10h / dzień

Stawka: 10 zł netto/h

Oferujemy umowę zlecenie

Szkolenie do potwierdzenia – termin między
21, a 23 sierpnia.

Zadania:
• Promocja farb do włosów marki L’Oreal i Garnier
• Konsultacje z klientami, doradzanie odpowiedniego produktu

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na promocjach
• Wiedzy z zakresu kosmetyków i farb do włosów
• Aktualnej książeczki sanepidu