STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Pilnie poszukujemy konsultantek LOreal i Maybelline do pracy w Radomskich Superpharmach!

Pilnie poszukujemy konsultantek LOreal i Maybelline do pracy w Radomskich Superpharmach!

Radom - Mazowieckie

2012-08-31 15:00

Poszukujemy kandydatek na stanowisko – Stała Konsultantka w Sieci Superpharm

Lokalizacja: Radom, SUPERPHARM

Dni pracy: 16 dni pracy w miesiącu. Grafik do ustalenia przez Konsultantke (można dopasować do innych zajęć). Praca od poniedziałku do piątku po 5h.

Ilość godzin pracy: 5h / dzień

Stawka: 11,86 zł brutto/h

Premia: Dodatkowo za realizację planu sprzedażowego 1000 zł brutto miesięcznie
Oferujemy umowę zlecenie

Termin i miejsce szkolenia do potwierdzenia.

Zadania:
• Promocja przy szafach makijażowych L’Oreal i Maybelline
• Konsultacje z klientami, doradzanie odpowiedniego produktu

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na promocjach
• Wiedzy z zakresu kosmetyków, zwłaszcza L’Oreal i Maybelline