STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka LOreal-Superpharm w Częstochowie. Od 6 września

Konsultantka LOreal-Superpharm w Częstochowie. Od 6 września

Częstochowa - Śląskie

2012-08-31 17:05

PILNIE POSZUKUJEMY KONSULTANTEK L’OREAL DO PRACY W SIECI SUPERPHARM!
AKCJA DERMO EXPERTISE – Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Lokalizacje (po jednej konsultantce na lokalizację):
• Częstochowa, ul. Jurajska – Superpharm (6, 7, 8, 13, 14, 15 wrzesień)

Czas pracy: 5h dziennie
Wynagrodzenie: 11.68 zł brutto
Oferujemy pracę na umowę zlecenie

Zadania:
• Aktywna promocja kosmetyków do pielęgnacji twarzy Dermo Expertise firmy L’Oreal
• Raportowanie i rozliczenie ze sprzedanych produktów

Strój: Sukienki w rozmiarach XS, S, M – od klienta L’Oreal

Wymagania:
• Nienaganna figura ze względu na przygotowane sukienki
• Zdrowa skóra twarzy (gładka, świeża cera) – promocja kosmetyków do pielęgnacji twarzy
• Komunikatywna
• Zmotywowana do osiągnięcia dobrego targetu sprzedażowego –dodatkowo nagradzany
• Doświadczenie lub wiedza dot. branży kosmetycznej i pracy w roli hostessy