STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy pilnie poszukiwane!VERVA Street Racing!Warszawa 200złh

Hostessy pilnie poszukiwane!VERVA Street Racing!Warszawa 200złh

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: HOS/VER/STR

2012-09-10 08:17

Wymagania:
- dyspozycyjność w sobotę 15.09.2012 w godzinach 9:00-18:00
- doświadczenie w pracy jako hostessa
- atrakcyjny wygląd
- obowiązkowość

obowiązki:
- rozdawanie puszek z napojami

oferujemy:
- wynagrodzenie 200 zł netto
- umowę cywilno - prawną

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv, wymiarów, co najmniej 2 zdjęć twarzy i sylwetki (max 500kB!) na e-mail w tytule wpisując nr ref. podany poniżej.

HOS/VER/STR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".