STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa po 30stce! Promocja leku! 250zł netto

Hostessa po 30stce! Promocja leku! 250zł netto

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: HOS/VER/STR

2012-09-10 08:17

Obowiązki:
- rozdawanie broszur firmowych
- rozmowa z potencjalnymi klientami
- aktywna promocja produktu

Wymagania:
-Miła aparycja
-Komunikatywność
-Mile widziane osoby po 30tce (panie i panowie)
-Nie wymagamy wyglądu modelki ani doświadczenia!

Oferujemy:
-wynagrodzenie 250 zł netto za weekend
-pracę w godzinach pt 4h, sob 8h, nd.4h
-dla sumiennych osób możliwość dalszej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv i kilku zdjęć twarzy i sylwetki albo linku do portfolio na adres mailowy w temacie podając odpowiedni nr referencyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych