STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 10 x Praca Weekendowa dla osób po 30tce. 250 zł nettoweekend!

10 x Praca Weekendowa dla osób po 30tce. 250 zł nettoweekend!

Katowice - Śląskie Nr ref.: HOS/FAR/KAT

2012-09-17 11:32

Obowiązki:
- wręczanie klientom broszur firmowych
- udzielanie informacji o nowym produkcie
- zachęcanie do zakupu

Wymagania:
- miła aparycja
- komunikatywność
- szukamy osób po 30tym roku życia (zarówno pań, jak i panowie)
- nie wymagamy wyglądu modelki ani doświadczenia!

Oferujemy:
- wynagrodzenie 250 zł netto za weekend
- pracę w godzinach pt 4h, sob 8h, nd.4h
- dla dobrych osób możliwość stałej współpracy
- pracę w renomowanych aptekach

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv i kilku zdjęć twarzy i sylwetki (max 500 kB!) albo linku do portfolio na adres gdansk[małpa]jobhouse.pl w temacie wpisując odpowiedni numer referencyjny:

HOS/FAR/WAW dla pracy w Warszawie
HOS/FAR/LOD dla pracy w Łodzi
HOS/FAR/KAT dla pracy w Katowicach
HOS/FAR/KRK dla pracy w Krakowie
HOS/FAR/POZ dla pracy w Poznaniu
HOS/FAR/BYD dla pracy w Bydgoszczy lub Toruniu
HOS/FAR/TRO dla pracy w Trójmieście
HOS/FAR/WRO dla pracy w Wrocław
HOS/FAR/RZE dla pracy w Rzeszowie lub Tarnowie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych