STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 12 x HOSTESSA 12 x HOST PROMOCJA TEQUILI 200 ZŁ8h PRACY!

12 x HOSTESSA 12 x HOST PROMOCJA TEQUILI 200 ZŁ8h PRACY!

Łódź - Łódzkie Nr ref.: HOS/TEQ/ŁÓD

2012-09-17 20:32

Wymagania:

- Osoby z doświadczeniem w pracy z markami alkoholowymi w gastronomii
- Dziewczyny ładne, zgrabne, ciemne długie włosy (typ sródziemnomorski)
- Mężczyźni – nie mogą być niżsi od dziewczyn
- Osoby musza być bardzo kontaktowe
- Mile widziane osoby, które potrafią tańczyć i rozkręcić imprezę

Obowiązki:

- Budowanie wizerunku marki
- Rozkręcanie imprezy
- Zachęcanie do zabawy
- Samplig tequili w grze Limbo (przechodzenie pod kijem w tańcu)

Oferujemy:

- pracę od 09.11.2012 do 23.02.2013 we wszystkie piątki i soboty
- wynagrodzenie 200 zł netto/weekend płatne co miesiąc
- pracę w piątek i sobotę po 4 godziny (21-1)
- zapewniamy dojazd i noclegi w miastach, w których dany team nie mieszka
- dla każdego teamu pracę w 3 różnych miastach (co tydzień w innym):

TEAM 1: Warszawa, Łódź, Poznań
TEAM 2: Kraków, Wrocław, Katowice
TEAM 3: Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka zdjęć twarzy i sylwetki (max 500kB) lub linku do portfolio oraz kilku słów o swoim doświadczeniu w akcjach alkoholowych na adres: warszawa[małpa]jobhouse.pl z podaniem odpowiedniego nr ref.:

HOS/TEQ/TRO dla Trójmiasta
HOS/TEQ/BYD dla Bydgoszczy
HOS/TEQ/TOR dla Torunia
HOS/TEQ/POZ dla Poznania
HOS/TEQ/WAW dla Warszawy
HOS/TEQ/ŁOD dla Łodzi
HOS/TEQ/WRO dla Wrocławia
HOS/TEQ/KAT dla Katowic
HOS/TEQ/KRK dla Krakowa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".