STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 3 x Hostessa Konferencja pod Warszawą 200 zł czwartek 20.09!

3 x Hostessa Konferencja pod Warszawą 200 zł czwartek 20.09!

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: HOS/KONF/OSS

2012-09-18 10:02

Wymagania:

- Atrakcyjny wygląd (wzrost minimum 175 cm, szczupła sylwetka, miła aparycja, długie włosy)
- Mile widziane doświadczenie w zawodzie hostessy lub modelki
- Miłe usposobienie, życzliwość, wysoka kultura osobista

Obowiązki:

- Obsługa recepcji podczas konferencji dla dużej i znanej firmy

Oferujemy:

- pracę 20.09.2012 (czwartek) około 6 godzin
- wyjazd z Warszawy z koordynatorką o 7:00, powrót ok. 22
- wynagrodzenie 200 zł netto
- dla dobrych osób możliwość kolejnych zleceń

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka zdjęć twarzy i sylwetki (max 500kB) lub linku do portfolio oraz kilku słów o swoim doświadczeniu w akcjach alkoholowych na adres mail z podaniem nr ref.: HOS/KONF/OSS

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".