STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Warszawski Festiwal Filmowy-promocja internetu LTE PLUS-Szukamy hostess i hostów!

Warszawski Festiwal Filmowy-promocja internetu LTE PLUS-Szukamy hostess i hostów!

Konstancin-Jeziorna - Mazowieckie

2012-10-09 17:22

Pilnie poszukujemy hostess oraz hostów na akcję promującą działanie Internetu LTE sieci PLUS!
Akcja w czasie Warszawskiego Festiwalu Filmowego!

Lokalizacja: Warszawa, Złote Tarasy, Multikino
Czas akcji: 12.10.2012 – 21.10.2012
Stawka: 11,68 zł brutto/h – umowa zlecenie

Podział na grupy oraz zmiany – ze względu na długi termin akcji musimy podzielić zespoły.
Możliwość pracy w poniższy sposób (do wyboru):
• Piątek, Sobota, Niedziela: 10.00 – 16.00 oraz 16.00 – 22.00
• Poniedziałek – Czwartek: 10.00 – 16.00 oraz 16.00 – 22.00
• Jest możliwość pracy od początku do końca akcji – 12.10 - 21.10
• Jest możliwość pracy od 10.00 – 22.00

Zespół: Hostessa oraz Host – praca we dwójkę na jednej zmianie!

Strój: Panowie – koszule oraz ciemne spodnie, Dziewczyny – zielone sukienki – od klienta

Zadania: Korzystając ze stoiska, kubików, ulotek oraz tabletów zespoły przedstawiają klientom ofertę Internetu LTE – działanie, prędkość, zasięg, porównują z innymi sieciami.

Oczekiwania:
• Komunikatywność oraz chęć do pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach
• Mile widziane doświadczenie z branży telekomunikacyjnej