STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 10 x promotor po 30 roku życia do aptek praca weekendowa na dłużej

10 x promotor po 30 roku życia do aptek praca weekendowa na dłużej

Katowice - Śląskie Nr ref.: HOS/FARM/KAT

2012-10-18 09:42

Wymagania:

-Miłej aparycji
-Komunikatywności
-Mile widziane osoby po ukończeniu studiów
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
-Doświadczenie w podobnych promocjach
-Osoby po 30 roku życia, ponieważ trzeba promować produkt, który jest skierowany do osób starszych
-Umiejętność merytorycznego przedstawienia produktu

Obowiązki:
- rozdawanie broszur firmowych
- rozmowa z potencjalnymi klientami
- Aktywna promocja produktu

oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie 250 zł netto za weekend(pt. 4h sob. 8h nd.4h)
-Możliwość pracy w weekendy
-Pracę w świetnym zespole w prężnie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
-Wynagrodzenie wypłacane terminowo
-Pracę od końca września do końca listopada z możliwością przedłużenia kontraktu nawet do kwietnia 2013 r.
-Dla najlepszych osób możliwość dalszej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres biuro[at]jobhouse.pl w raz ze zdjęciem całej sylwetki w tytule wpisując nr ref. HOS/FARM/KAT

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097