STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess na promocję w TESCO Chrzanów i Mysłowice

Poszukujemy hostess na promocję w TESCO Chrzanów i Mysłowice

Chrzanów - Małopolskie

2012-10-22 15:18

Lokalizacja (do wyboru):
• TESCO Chrzanów
• TESCO Mysłowice

Dni i godziny akcji (mile widziana dyspozycja przez wszystkie cztery weekendy akcji):
• 25,26,27 październik (czwartek, piątek, sobota)
• 2,3 listopad (piątek, sobota)
• 8,9,10 listopad (czwartek, piątek, sobota)
• 15,16,17 listopad (czwartek, piątek, sobota)

Godziny akcji: Czwartki i Piątki (14.00 – 19.00), Soboty (10.00 – 15.00)

Zadania:
• Przygotowanie i prowadzenie degustacji masła przy stoisku
• Aktywna animacja sprzedaży

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Stawkę 9.34 zł brutto/h – dla os. uczącej się (studentka) – 8 zł netto/h
• Stałość zleceń dla najlepszych na terenie woj. śląskiego

Oczekujemy:
• Aktualnej książeczki sanepidu
• Mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach, degustacjach
• Dyspozycyjności – najlepiej przez całą akcję!