STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess na akcję degustacyjną w Warszawskich marketach

Poszukujemy hostess na akcję degustacyjną w Warszawskich marketach

Warszawa - Mazowieckie

2012-11-06 16:58

Lokalizacje i dni pracy (na każdą lokalizację potrzebujemy hostessy):
• Warszawa, REAL Janki – 9.11.2012 – 10.11.2012
• Warszawa, MAKRO Al. Jerozolimskie – 9.11.2012 – 10.11.2012

Godziny pracy:
• REAL Janki: Piątek 14.00 - 20.00, Sobota 10.00 – 18.00
• Makro: Piątek (godziny poranne – 7h-8h) – do potwierdzenia u klienta, Sobota 10.00 – 18.00

Strój: Informacje otrzymasz od koordynatora.

Zadania hostess:
• Wydawanie gadżetów, torb ekologicznych
• Praca przy wcześniej przygotowanym stoisku, przy którym prowadzona jest degustacja
• Zadaniem hostessy jest czynna promocja produktu, zachęcanie do degustacji oraz kupna promowanego produktu

Oferujemy:
• Stawkę 9 zł netto/h bez realizacji celu sprzedażowego, 10 zł netto/h z realizacją
• Umowę zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy: AKTUALNEJ KSIĄŻECZKI SANEPIDU, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PROMOCJACH! KOMUNIKATYWNEGO I POZYTWNEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA!