STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy niegrzecznych aniołków (hostess) do pracy w czasie Gali boksu zawodowego w Katowicach

Poszukujemy niegrzecznych aniołków (hostess) do pracy w czasie Gali boksu zawodowego w Katowicach

Katowice - Śląskie

2012-11-08 14:37

GALA WOJAK BOXING NIGHT

POSZUKUJEMY HOSTESS, KTÓRE WPROWADZĄ ZAWODNIKA NA RING!

Lokalizacja: Katowice, HALA SPODEK, ul. Korfantego 35

Termin: 8 grudzień 2012 (sobota)

Czas pracy: Godziny wieczorne

Spotkanie z kandydatkami: 14 lub 15 listopada w Katowicach

Zadania:
• Wprowadzenie zawodnika na ring
• Prezentacja w stroju niegrzecznego Anioła przed, jak i po walce

Strój: Skąpy – Buty na wysokim obcasie, krótkie szorty, top na biust i skrzydła. Jeden strój czarny, drugi biały.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie- informacja telefonicznie lub drogą mailową
• Umowę cywilno – prawną

Oczekujemy:
• Atrakcyjnych, wysokich, szczupłych kandydatek
• Pełnoletności
• Śmiałych dziewczyn, nie mających uprzedzeń odnośnie stroju i występu przed publicznością i w telewizji
• Pozytywnego podejścia i dużej ilości uśmiechu