Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Merchandiser Mobilny

Merchandiser Mobilny

Nowy Sącz - Małopolskie

2021-10-19 09:16

Merchandiser mobilny

Miejsce pracy: Nowy Targ, Zakopane, Szczawnica, Limanowa

Branża napojowa.
Praca w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

- budowanie dystrybucji oferowanych produktów w punktach na podległym terenie
- realizowanie zakładanych celów jakościowych
- merchandising produktów w punktach sprzedaży detalicznej zgodnie ze standardami
- dbanie o ekspozycję produktów i materiałów reklamowych w obsługiwanych punktach
- budowanie i rozwijanie relacji z klientami

Wymagania:

- czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
- ważna książeczka sanepidowska
- komunikatywność, rzetelność i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
- samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

telefon i samochód do celów służbowych
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia