STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess do pracy w REAL Zgorzelec!

Poszukujemy hostess do pracy w REAL Zgorzelec!

Zgorzelec - Dolnośląskie

2012-12-03 15:54

Poszukujemy kandydatek na stanowisko hostessa/promotorka do pracy na terenie Zgorzelca

Miejsce pracy: REAL Zgorzelec, ul. Słowiańska 3

Start pracy: 7 lub 8 lub 9 grudzień – jest to do potwierdzenia

Czas pracy: Projekt przewidziany na najbliższe pół roku

Dni pracy: W tygodniu, w weekendy, system pracy zmianowy – dopasujemy grafik do uczelni/szkoły

Godziny: od 10.00 do 15.00 lub od 15.00 do 20.00

Zadania:

• Praca przy promocji karm dla zwierząt
• Informowanie o nowościach, promocjach, zachęcanie do kupna i sprzedaż
• Obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy:

• Osób odpowiedzialnych i dyspozycyjnych
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy akcjach promocyjnych
• Osoby od 16 roku życia potrzebują zgody rodzica/opiekuna na pracę. Osoby od 18 roku życia bez zgody
• Mile widziana aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy:

• Stawkę 8 zł netto/h dla os. uczących się
• Umowę cywilno – prawną
• Przeszkolenie przed startem pracy, szkolenie z obsługi kasy fiskalnej