STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess do pracy przy pakowaniu prezentów w ekskluzywnym CH przy ul. Mysiej w Warszawie

Poszukujemy hostess do pracy przy pakowaniu prezentów w ekskluzywnym CH przy ul. Mysiej w Warszawie

Warszawa - Mazowieckie

2012-12-04 15:47

Poszukujemy hostess do pracy w czasie świątecznej akcji w ekskluzywnym, nowo otwartym centrum handlowym w Warszawie

Lokalizacja: CH Warszawa, ul. Mysia 3

Czas akcji: od 8 grudnia (sobota) do 23 grudnia (niedziela)

Godziny pracy:
• W soboty i w tygodniu: 10.00 – 20.00
• Niedziela: 11.00 – 18.00
• Niedziela (23 grudnia): 11.00 – 20.00
• Możliwe, że praca będzie również w wigilię (do ustalenia, jeżeli zostanie potwierdzony ten dzień, będzie zaledwie kilka godzin pracy)

Zadania:
• Pakowanie produktów zakupionych przez klientów na wzór estetycznie przygotowanych prezentów

Oferujemy:
• Umowę cywilno – prawną
• Konkurencyjną stawkę
• Pracę w towarzystwie znanych marek, celebrytów, projektantów
• Możliwość pracy przez całą akcję lub stworzenie grafiku ze zmianami

Oczekujemy:
• Atrakcyjnych i komunikatywnych kandydatek
• Zmysłu artystycznego, kreatywności
• Umiejętności estetycznego pakowania prezentów (w papier, wstążki, kokardki itp.)