Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PRAKTYKANT W DZIALE HR

PRAKTYKANT W DZIALE HR

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: P/HR/Wwa_52

2013-02-18 16:56

Zakres obowiązków:
• Wsparcie Konsultantów w codziennej pracy • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach związanych z obsługą Klienta oraz rekrutacją
• Wsparcie przy prowadzeniu obsługi kadrowej Pracowników Tymczasowych
• Weryfikacja kompetencji Kandydatów we współpracy z Konsultantem
• Preselekcja aplikacji i administrowanie bazą danych Kandydatów
• Prowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego szczebla
• Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń

Wymagania:
• Absolwenci, studenci ostatniego roku bądź studenci kierunków zaocznych
• Zainteresowanie branżą HR
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Znakomita organizacja pracy
• Samodzielność
• Chęć rozwoju

Oferujemy:
• Możliwość zdobywania doświadczenia
• Przyjazną atmosferę
• Możliwość dalszej współpracy po odbyciu praktyk