STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa Rumia - 4 niedziele marca - 360 zł netto! - promocja samochodu

Hostessa Rumia - 4 niedziele marca - 360 zł netto! - promocja samochodu

Rumia - Pomorskie Nr ref.: HOS/MOT/RUM

2013-02-28 10:59

HOSTESSA

Wymagania:

- wysoka komunikatywność
- miła aparycja
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku hostessy
- dyspozycyjność w 4 niedziele marca: 10, 17, 24 i 31
- możliwość uczestnictwa w szkoleniu w sobotę 2go marca o dowolnej godzinie
- mile widziane zamieszkanie w okolicach Rumi
- mile widziane studentki
obowiązki:
- udzielanie informacji na temat danego modelu samochodu
- zachęcanie do umówienia się na jazdę próbną
- wręczanie zainteresowanym folderów reklamowych
oferujemy:
- wynagrodzenie 10 zł brutto/h (90 zł na rękę za dzień pracy + wynagrodzenie za udział w szkleniu + 1 zł za każdą wypełnioną ankietę)
- szkolenie produktowe w najbliższą sobotę
- umowę zlecenie
- pracę w 4 niedziele marca (10, 17, 24, 31 w godziniach 9:30-20)
- pracę dla renomowanej marki motoryzacyjnej
- dla dobrych osób możliwość dalszej współpracy
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilku zdjęć twarzy oraz sylwetki (max 500 kB) lub linku do portfolio na adres: gdansk[małpa]jobhouse.pl z podaniem nr ref. HOS/MOT/RUM

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".