STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca w klubie - wiele stanowisk / wysokie tygodniówki / praca od zaraz

Praca w klubie - wiele stanowisk / wysokie tygodniówki / praca od zaraz

Gdańsk - Pomorskie

2023-05-10 09:53

Sezon zbliża się wielkimi krokami, z tego względu szukamy kilku osób do Naszego zespołu. Praca w Gdańsku lub Sopocie, lokalizacja do ustalenia podczas rozmowy.

Poszukujemy uśmiechniętych, kontaktowych i energicznych dziewczyn na stanowisko kelnerki, hostessy, tancerki lub promotorki.

Jedyne stanowisko dla mężczyzn to stanowisko promotora

Obowiązki

Promotor/promotorka - aktywne zaproszenie gości do naszego lokalu, przedstawienie karty alkoholi oraz informacja o aktualnych promocjach
hostessa klubowa - rozmowy z gośćmi przy stoliku, budowanie miłej atmosfery w klubie, robienie sztucznego tłumu, picie drinków (można być bezalkoholowe)
tancerka - wykonywanie pokazów pole dance, rozmowy z gośćmi
kelnerka - zadaniem kelnerki jest dbanie o klienta – by zawsze miał czego się napić, przyjęcie ich w lokalu, przyjmowanie i dostarczanie zamówień

Wymagania

Szukamy osób pełnoletnich, pozytywnie nastawionych do życia, którzy lubią imprezowy klimat oraz swobodna rozmowa po angielsku nie stanowi problemu

Oferujemy

umowa z ubezpieczeniem od pierwszego dnia pracy
elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień
szkolenie wdrażające, jeżeli nie masz doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy
wypłaty w formie tygodniówek, w każdy piątek na Twoim koncie
praca w godzinach nocnych, łatwo pogodzisz z innymi obowiązkami
legalną, bezpieczną pracę w przyjaznym środowisku (nie świadczymy żadnych dodatkowych usług!),
możliwość postawienia pierwszych kroków w branży
dla osób spoza Trójmiasta mamy darmowe zakwaterowanie
wysokie zarobki zaczynające się od 1200 zł tygodniowo
promotorzy/ki od 1200 zł tygodniowo ( osoby w większym stażem zarabiają około 3 k tygodniowo)
hostessy od około 1500 zł tygodniowo w górę
tancerki od 2500 zł tygodniowo w górę
kelnerki od 1000 zł tygodniowo w górę

Dlaczego akurat my?

Traktujemy naszych pracowników z należytym szacunkiem, dbamy o dobrą atmosferę w pracy, tak żeby każdy czuł się komfortowo, a jednocześnie mógł zarobić dobre pieniądze!

Masz więcej pytań? Już teraz prześlij swoje zgłoszenie a rozwiejemy Twoje wątpliwości.???

❗️❗️Nie czekaj! Ilość wolnych etatów ograniczona.❗️❗️

Jak aplikować?

Przez portal: imię i nazwisko, wiek + numer telefonu

Aplikuj, odezwiemy się do Ciebie celem umówienia na spotkanie.