STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa / tancerka - sezon letni czas start / wysokie tygodniówki / zakwaterowanie

Hostessa / tancerka - sezon letni czas start / wysokie tygodniówki / zakwaterowanie

Wrocław - Dolnośląskie

2023-05-11 10:52

W związku ze zbliżającym się sezonem poszukujemy kilku nowych twarzy do Naszego zespołu.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, lubiącą imprezować, której życie rozpoczyna się w nocy to szukamy właśnie Ciebie :D

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego możemy Cię nauczyć! Wystarczą tylko chęci, nienaganna sylwetka i gotowość do pracy w godzinach nocnych.

Obowiązki

Szukamy hostess, które będą odpowiedzialne za stworzenie imprezowej atmosfery w Naszym klubie, rozmowa z klientami przy stoliku, picie drinków (można bezalkoholowe)

tancerki rozmawiają z gośćmi oraz wykonują tańce pole dance na scenie głównej, nie wymagamy doświadczenia, mamy przygotowane szkolenie

Wymagania

pełnoletność
pozytywne nastawienie do życia, otwartość, pewność siebie
znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę
dyspozycyjność min. 4 dni w tyg, klub otwarty jest od poniedziałku do niedzieli, dni w które możesz pracować wybierasz Ty
Oferujemy

bardzo atrakcyjne zarobki zaczynające się od 2500 zł tygodniowo w górę (tancerki), około 1000 zł tygodniowo w górę (hostessy)
wypłaty w formie tygodniówek, w każdy piątek na Twoim koncie
Umowę z ubezpieczeniem od pierwszego dnia pracy
szkolenie wdrażające z doświadczonymi dziewczynami oraz kierowniczką
elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień
praca w godzinach nocnych, łatwo pogodzisz z innymi obowiązkami
legalną, bezpieczną pracę w przyjaznym środowisku (nie świadczymy żadnych dodatkowych usług!),
możliwość postawienia pierwszych kroków w branży
dla osób spoza Trójmiasta mamy darmowe zakwaterowanie

Jak aplikować?

Przez portal: imię i nazwisko + numer telefonu + zdjęcie twarzy i sylwetki albo link do insta/fb

Pozdrawiam