STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 11,00 h pilnie hostessa, promotor od JUŻ (!)

11,00 h pilnie hostessa, promotor od JUŻ (!)

Warszawa - Mazowieckie

2013-04-29 22:23

Grupa Promocyjna A2 zatrudni osoby w charakterze doradców klienta (hostessa / promotor)
Praca od JUŻ (!)
lokalizacje do wyboru: Praktiker Marki, Praktiker Janki, Leroy Merlin Modlińska, Obi Al. Krakowska
Data:
30.04 godz. 16-20,
02.05 godz. 10-19
04-05.05 (godz. 10-19, 10-17)
10-12.05 (godz. 16-20, 10-19, 10-17)
17-19.05 (godz. 16-20, 10-19, 10-17)

Zakres obowiązków:
- doradztwo produktowe znanej firmy ogrodniczej
- zachęcanie do zakupu produktów promowanej firmy

Wymagania:
- dyspozycyjność we wszystkie dni akcji
- wysoka komunikatywność, aktywność, zaangażowanie w pracę
- mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- stawka 9,00 podstawa + 2,00 premia za aktywność, suma 11,00 brutto / h
- ciągłość zleceń dla najlepszych

Zainteresowane osoby proszę o bardzo pilny kontakt telefoniczny lub e-mail.
Obowiązkowe szkolenie w dniu jutrzejszym w biurze A2 (ul. Irysowa 20b)