Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasador Marki

Ambasador Marki

Kraków - Małopolskie Nr ref.: Kraków

2013-05-17 22:11

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków

Oczekiwania wobec kandydatów:

minimum rok doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
wysoki poziom obsługi klienta
doskonała organizacja pracy
odpowiedzialność
znajomość technik sprzedaży
zacięcie sprzedażowe
znajomość rynku AGD

Zakres obowiązków:

realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów na hali,
informowanie Klientów o nowych promocjach,
aktywacja działań sprzedażowych, m.in.propozycje nowych działań in-store,
udział w akcjach promocyjnych, eventach, szkoleniach zleconych przez firmę.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz premia uzależniona od efektów pracy
możliwość długofalowej współpracy
szkolenia produktowe i sprzedażowe
praca w weekendy , możliwość elastycznych godzin pracy
umowa zlecenie lub działalność gospodarcza (zwracamy koszty prowadzenia działalności)

kontakt:
Zainteresowane osoby które, spełniają wyżej wymienione oczekiwania, prosimy o przysyłanie CV + list motywacyjny.
Odpowiemy tylko na wybrane oferty pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).