STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HostessaPromotorka sklep SPOŁEM w Zabrzu

HostessaPromotorka sklep SPOŁEM w Zabrzu

Zabrze - Śląskie

2013-05-20 12:48

Hostessa/Promotorka sklep SPOŁEM w Zabrzu – Akcja z okazji dnia dziecka!

Zadania:

• Zabawa z dziećmi
• Organizacja konkursu rysowania
• Malowanie twarzy farbkami
• Promocja asortymentu klienta

Oferujemy:

• Pracę w młodym i sympatycznym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie ( 10 zł netto/h)
• Dla najlepszych stałość zleceń na terenie województwa śląskiego

Wymagania:

• Dyspozycyjność w dniu 1.06.2013r.( sobota) w godzinach od 8.00 do 15.00.
• Miejsce promocji: Zabrze: sklep „Społem” ul. Budowlanych oraz „Społem” ul. Banachiewicza.
• Komunikatywność i przebojowość
• Pracowitość i nastawienie na perfekcyjne wykonanie działania
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy promocjach oraz organizacji zabaw dla dzieci.
• Aktualna książeczka sanepidu