STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Animatorzy do dzieci (8) – Warszawa – 15 czerwca

Animatorzy do dzieci (8) – Warszawa – 15 czerwca

Warszawa - Mazowieckie

2013-06-11 15:49

Założenia:
• Warszawa – dokładna lokalizacja zostanie potwierdzona do jutra
• Praca w salach konferencyjnych (dzieci w różnych grupach wiekowych, w różnych salach)
• W sumie około 100 dzieci w grupach wiekowych (0-3 l, 4-7 l, 8-13 l, 13+ l)
• Jedna grupa – dwóch animatorów

Miejsce pracy: Biuro klienta – impreza firmowa
Czas pracy: 9.30 – 15.00

Zadania:
• Przedstawienie się przed grupą dzieci i ich rodzicami
• Opieka nad dziećmi w czasie imprezy
• Zabawa z dziećmi

Oferujemy:
• Stawkę 14 zł netto/h
• Umowę zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy:
• Komunikatywności, reprezentatywności
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Wykształcenia bądź kształcenia w zakresie pedagogiki, psychologii, socjologii, wych. Przedszkolnego