STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa do promocji kart lojalnościowych 150 zł netto za 5h pracy Wrocław Katowice!

Hostessa do promocji kart lojalnościowych 150 zł netto za 5h pracy Wrocław Katowice!

Wrocław - Dolnośląskie Nr ref.: HOS/KAR/WRO

2013-06-26 10:49

Obowiązki:
- zachęcanie osób do założenia karty lojalnościowej do zbierania punktów za zakupy
- informowanie o programie

Wymagania:
- dyspozycyjność 05.07 dla Katowic i 07.07 dla Wrocławia
- bardzo duża komunikatywność
- miłą aparycja
- doświadczenie w zawodzie hostessy

Oferujemy:
- wynagrodzenie 150 zł netto za 5h pracy
- umowę zlecenie
- dla dobrych osób możliwość kolejnych zleceń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, kilku zdjęć twarzy i sylwetki do 500kB oraz uzasadnienia, dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie.

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".