STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - BAĆKOWICE hostessa degustacja 12,00h 05-06.07.2013

BAĆKOWICE hostessa degustacja 12,00h 05-06.07.2013

wszystkie miasta - Świętokrzyskie

2013-07-03 10:21

Grupa Promocyjna A2 zatrudni hostessę do przeprowadzenia degustacji wód smakowych w sklepie Delikatesy Centrum w miejscowości BAĆKOWICE (ok.10 km od Opatowa)
05.07.2013 (piątek) godz. 9-15
06.07.2013 (sobota) godz. 9-15
Wymagania:
- komunikatywność
- zaangażowanie w pracę
- punktualność
- mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- stawka 9,50 podstawa + 2,50 premia za aktywność (suma 12,00 brutto / h)
- możliwość współpracy przy kolejnych promocjach

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie w sklepie degustacji wód
- zachęcenie klientów sklepu do zakupu w/w produktów

Zainteresowane hostessy proszę o bardzo pilne zgłoszenia (w tytule koniecznie proszę wpisać "Baćkowice")