STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PILNIE HOSTESSAPROMOTOR NA DEGUSTACJĘ 30-31.08

PILNIE HOSTESSAPROMOTOR NA DEGUSTACJĘ 30-31.08

Sulejówek - Mazowieckie

2013-08-26 15:24

Grupa Promocyjna A2 zatrudni hostessy i promotorów do pracy przy degustacji dań gotowych.

M & L Sulejówek Kombatantów II Wojny Światowej (degustacja)
M & L Sulejówek Dworcowa 67A (degustacja)
M & L Miedzeszyn Patriotów 137 (degustacja)
M & L Józefów Zawiszy Czarnego 1C (degustacja)
M & L Wesoła Jeździecka 21F(degustacja)
M & L Rembertów Czwartaków (degustacja)

30.08 (piątek) godz. 12.00-18.00
31.08 (sobota) godz. 11.00-17.00

Wymagania:
- ważna książeczka sanepidu
- komunikatywność, zaangażowanie w pracę, przebojowość, odpowiedzialność
- status ucznia lub studenta

Obowiązki:
- promowanie produktów znanych firm
- wydawanie gratisów klientom

Oferujemy:
- stawka 9,50 brutto / h + premia
- ciągłość zleceń dla najlepszych
- ciekawe promocje

Zainteresowane hostessy proszę o kontakt podając lokalizacje oraz swoje dane (imię,nazwisko,wiek oraz numer telefonu.
Szkolenie obowiązkowe wtorek 27.08 w siedzibie firmy osoby zgłaszające się na degustacje szkolenie o godz.12:00 pozostałe osoby o godz.13:30.