STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - kucharz degustacja krewetek w Auchan Płock

kucharz degustacja krewetek w Auchan Płock

Płock - Mazowieckie

2013-09-01 20:43

Grupa Promocyjna A2 zatrudni panów do promowania oraz przeprowadzenia degustacji owoców morza (krewetki)w sklepie Auchan Płock w dniach:
06.09.2013 godz. 11.00-19.00
07.09.2013 godz. 10.00-18.00

Wymagania:
- wiedza na temat krewetek i doświadczenie w ich przyrządzaniu, smażeniu, grillowaniu (WARUNEK KONIECZNY)
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne
- doświadczenie w pracy kucharza
- ważna książeczka sanepidu oraz wszystkie badania z tym związane
- odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
- ciekawą pracę dodatkową przy promocji produktów
- ciekawą degustację
- możliwość współpracy przy innych akcjach degustacyjnych
- stawka 20,00 brutto / h

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie w sklepie Auchan degustacji krewetek
- zachęcanie klientów do zakupu

Zainteresowanych kucharzy spełniających wymagania proszę o zgłoszenia.