STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - top hostessy targi Siedlce 06.09.2013

top hostessy targi Siedlce 06.09.2013

Siedlce - Mazowieckie

2013-09-04 09:42

Grupa Promocyjna A2 zatrudni hostessy do pracy na targach Maspol w hotelu Orchidea ul. Garwolińska 103 w Siedlcach w dniu 06.09.2013 (piątek) w godzinach 9.00-17.00

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na targach, degustacjach
- wzrost m/in 175 cm
- szczupła sylwetka, reprezentacyjny wygląd
- wysoka komunikatywność, aktywność, zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie degustacji zup oraz pasztetów znanej firmy (podgrzewanie gotowych zup, robienie kanapeczek z pasztetem)
- promowanie i zapraszanie do stoiska
- informowanie o walorach, zaletach w/w produktów

Oferujemy:
- ciekawą pracę dodatkową
- możliwość współpracy przy innych projektach
- stawka 18,00 brutto / h
- umowa zlecenie

Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenia.