STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - hostessa mobilna PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

hostessa mobilna PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Piotrków Trybunalski - Łódzkie

2013-09-11 21:28

Grupa Promocyjna A2 zatrudni hostessę do przeprowadzenia animacji owoców wraz z wydawaniem gratisów w sklepie Piotr i Paweł w Piotrkowie Trybunalskim.
Praca w dniach:
20.09.2013 (piątek) godz. 12.00-20.00
21.09.2013 (sobota) godz. 10.00-18.00

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidu
- samochód
- doświadczenie w pracy hostessy
- komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność, umiejętność przekonania klienta do zakupu

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie animacji wraz z wydawaniem gratisów
- dowóz oraz odbiór standu promocyjnego ze sklepu (wymagany samochód)

Oferujemy:
- stawka podstawowa 9,50 brutto / h
- premia za aktywną pracę 2,00 brutto / h (suma 11,50 brutto / h)
- dowóz i odbiór standu ze sklepu 45,00 brutto

Zainteresowane hostessy spełniające wszystkie wymagania proszę o zgłoszenia. W tytule maila proszę koniecznie wpisać Piotrków.