STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - kucharz degustacja, promocja Carrefour Reduta 13.11.2013

kucharz degustacja, promocja Carrefour Reduta 13.11.2013

Warszawa - Mazowieckie

2013-11-09 00:10

Grupa Promocyjna A2 zatrudni kucharza do przeprowadzenia akcji promocyjnej / degustacji w sklepie Carrefour Warszawa Al. Jerozolimskie w dniu 13.11.2013 (środa) w godz. 14.00-20.00

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie degustacji w sklepie (gotowanie, grillowanie potraw z użyciem czosnku, cebuli)
- zachęcenia Klientów sklepu do zakupu czosnku, cebuli promowanej firmy

Wymagania:
- książeczka sanepidu
- doświadczenie w pracy kucharza
- odpowiedzialność, sumienność, pracowitość
- komunikatywność

Oferujemy:
- stawka 180,00 brutto
- umowa zlecenie lub umowa o dzieło
- miłą atmosferę
- ciekawe zajęcie dodatkowe
- możliwość pracy przy innych akcjach promocyjnych w sklepach

Zainteresowane osoby spełniające wymagania proszę o pilne przesłanie cv.