STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koordynator Hosstes - Promocja Ipada !! Olsztyn !!

Koordynator Hosstes - Promocja Ipada !! Olsztyn !!

Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

2013-12-03 16:30

KOORDYNATOR

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w koordynacji hostess
- mile widziana osoba ucząca się
- własny aparat fotograficzny lub telefon robiący wyraźne zdjęcia
- dyspozycyjność 07.12 w godzinach 12-17
- odpowiedzialność, komunikatywność

Obowiązki:

- kontrola pracy hostess
- odpowiedzialność za prawidłowy przebieg promocji (odebranie materiałów promocyjnych, ustawienie hostess w optymalnej lokalizacji, itp.)
- przesłanie raportu i dokumentacji fotograficznej

Oferujemy:

- wynagrodzenie 75 zł netto za 5h pracy
- pracę dla prestiżowego Klienta
- dla dobrych osób możliwość kolejnych zleceń

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz zdjęcie sylwetki