STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Atrakcyjne, komunikatywne Hostessy do promocji karty kredytowej

Atrakcyjne, komunikatywne Hostessy do promocji karty kredytowej

Łódź - Łódzkie

2014-03-06 11:18

DSA Sp. z o.o. - autoryzowany przedstawiciel jednego z największych banków w Polsce zatrudni komunikatywne, atrakcyjne hostessy do promocji karty kredytowej.

Miejsce pracy: Manufaktura, Łódź

Opis stanowiska:
- zachęcanie klientów odwiedzających Galerię do skorzystania z karty kredytowej,
- sporządzanie wniosków kredytowych,
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oczekiwania:
- min. średnie wykształcenie,
- komunikatywność,
- dobra dykcja,
- nienaganna prezencja,
- kreatywność i konsekwencja w dążeniu do celu,
- pełna dyspozycyjność.

Zapewniamy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + prowizja od sprzedaży),
- szkolenia produktowe, sprzedażowe,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV z aktualnym zdjęciem) na adres: [email protected]