STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Wysportowane Hostessy na Targi Poznań!

Wysportowane Hostessy na Targi Poznań!

Poznań - Wielkopolskie

2014-03-14 21:12

Agencja Best Promotion bestpromotion.pl zatrudni 2 wysportowane hostessy do pracy na Targach w Poznaniu.

Data:
Targi Motor Show 27-30 marzec 2014 ( czwartek-niedziela ) - Poznań, Hala Targowa godz. 10.00 - 18.00

Stawka: 19,00 zł/h na rękę-netto / 22,00 zł brutto. Łącznie 608,00 zł na rękę za 4 dni.

Zadania:
- Prezentowanie urządzenia do zajęć fitness, które będzie polegało na tym, że hostessa na każdą godzinę ma zrobić 2 pokazy po max 10 minut, czyli co pół godziny jeden pokaz 10-minutowy. Urządzenie to platforma wibrująca, na której hostessa ubrana w krótką bluzkę fitnesową i krótkie spodenki będzie wykonywała proste ćwiczenia typu: przysiady, skłony, brzuszki itp. ( dokładny filmik jakie będą to ćwiczenia prześlę ).
- Podczas przerw w prezentacji hostessy będą rozdawały ulotki i wypełniały ankiety.

Wymagania:
- Reprezentacyjny wygląd,
- Dobra kondycja fizyczna, hostessy mają być wysportowane, aby wytrzymały 10 minut pokazując ćwiczenia, a nie męczyły się po 2 minutach!
- Jędrne Ciało, w miarę płaski brzuch ( hostessa będzie ubrana w krótką bluzkę przed pępek i krótkie spodenki fitnesowe)
- wiek 18-28 lat,
- ładny uśmiech,
- komunikatywność,
- przebojowość,
- gładka cera.

Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenia przez strefę hostess bądź wypełnienie formularza PRACA na naszej stronie z dopiskiem w Polu UWAGI "Hostessa Fitness Poznań" Proszę w mailu dopisać swój wzrost, orientacyjne wymiary i wagę.

Proszę nie wysyłać zdjęć w okularach przeciwsłonecznych!

Niezbędne będzie pojawienie się u nas przed Targami w celu zweryfikowania jak chętne do pracy osoby sprawdzają się w pokazywaniu ćwiczeń na urządzeniu.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.