STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy do promocji i sprzedaży karty kredytowej

Hostessy do promocji i sprzedaży karty kredytowej

Łódź - Łódzkie

2014-04-11 11:02

DSA Sp. z o.o. - Autoryzowany Przedstawiciel jednego z największych banków w Polsce poszukuje atrakcyjnych, komunikatywnych kobiet do promocji i sprzedaży karty kredytowej na standzie w Galerii Handlowej.

Miejsce pracy: CH Manufaktura, Łódź

Zadania:
- zachęcanie klientów do skorzystania z karty kredytowej,
- sporządzanie wniosków kredytowych,
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oczekiwania:
- min. średnie wykształcenie,
- komunikatywność,
- dobra dykcja,
- nienaganna prezencja,
- kreatywność i konsekwencja w dążeniu do celu,
- pełna dyspozycyjność

Zapewniamy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + prowizja)
- szkolenia produktowe, sprzedażowe
- możliwości rozwoju zawodowego
- przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV z aktualnym zdjęciem)