Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy

Hostessy

Frombork - Warmińsko-Mazurskie

2014-05-14 17:48

Alkohole Premium - TEAM Hostess/Promotorek - akcje wyjazdowe

Galileo Polska Sp. z o.o.
2014-05-14

Szczegóły:
Lokalizacja: Kluby, puby, bary, restauracje zlokalizowane w miejscowościach na Mazurach lub w poszczególnych miastach Polski – wyjazdy z Olsztyna

Zapewniamy: Nocleg ,stabilne zatrudnienie oraz zwrot kosztów wyjazdów.

Spotkania rekrutacyjne: 19 -23 maja w Olsztynie Centrum Handlowe Aura
Terminy szkolenia: ustalone po procesie rekrutacji

Start pracy: Koniec maja

Czas pracy: czwartki, piątki i soboty w godzinach wieczornych (około 6h-8h)

Strój: Sukienki al'a mała czarna buty na wysokim obcasie

Zadania:

• Czynny udział w akcjach promocyjnych i degustacyjnych
• Praca połączona z zabawą! ;)

Oferujemy:

• Stawka od 140 zł netto za wieczór
• Umowa cywilno – prawna
• Możliwość nawiązania długiej i szerszej współpracy
Oczekujemy:

• Pełnej dyspozycyjności w podanych terminach (rozumiemy zdarzenia losowe)
• Odpowiedzialnych, odważnych kandydatek potrafiących połączyć zabawę z obowiązkami
• Dziewczyn energicznych i komunikatywnych
• Pełnoletności
CV prosze kierować z aktualnym numerem telefonu oraz zdjęciem.