Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Asystentka Zarządu

Asystentka Zarządu

Wrocław - Dolnośląskie

2011-01-25 15:47

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

Asystentki Zarządu

Podstawowe zadania na stanowisku:
• organizacja i prowadzenie profesjonalnego i nowocześnie działającego sekretariatu Zarządu Spółki
• stałe poszukiwanie i wprowadzanie rozwiązań ułatwiających pracę Członków Zarządu
• opracowywanie i wprowadzanie rozwiązań usprawniających i profesjonalizujących pracę sekretariatu Zarządu
• organizowanie spotkań - prowadzenie kalendarza członków zarządu,
• organizowanie podróży służbowych członków Zarządu,
• obsługa gości i interesantów,
• rejestr poczty przychodzącej i wychodzącej,
• sporządzanie pism do Klientów,
• przygotowywanie prezentacji, analiz, dokumentów na potrzeby Zarządu,
• analiza wyznaczonych wskaźników jakości obsługi Klienta,
• nadzór nad przepływem dokumentacji,
• aktualizacja portfolio firmy,
• udział w obsłudze Klientów
• obsługa urządzeń biurowych,
• realizowanie zadań powierzonych przez przełożonych,

Zasady wynagrodzenia: w okresie próbnym 1320 zł brutto miesięcznie, po okresie próbnym do 2000 zł brutto miesięcznie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Godziny pracy: 10-18
Miejsce pracy: Biuro Sprzedaży Mieszkań, ul. Rogowska 5 (dzielnica Nowy Dwór), Wrocław.

Wymagania:
• nienaganna prezencja, reprezentacyjny wygląd,
• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
• wykształcenie min. średnie, chętnie osoby studiujące zaocznie,
• umiejętność formułowania pism,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy zespołowej,
• silna motywacja i zaangażowanie,
• gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
• prawo jazdy.

Mile widziane doświadczenie w:
• pracy na podobnym stanowisku,
• modelingu
• sprzedaży bezpośredniej