STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukamy animatorów (chłopaków) do pracy na plaży w Kołobrzegu

Szukamy animatorów (chłopaków) do pracy na plaży w Kołobrzegu

Kołobrzeg - Zachodniopomorskie

2014-06-13 13:50

Szukamy animatorów (chłopaków) – plaża Kołobrzeg

Założenia:
Termin akcji: 17 czerwca
Lokalizacja: Plaża przed Hotelem Marine w Kołobrzegu
Gotowość na miejscu od 10:00, praca od 12:00 do 18:00
Strój: Koszulka Polo rozmiary M, L; krótkie spodenki, bermudy plażowe, rozm. Uniwersalny (wszystko od Nas)

Obowiązki:
• 6 animatorów podzielonych na trzy strefy: Extreme, Sport, Chillout
• Każda z pracujących par dostanie listy z zapisami ludzi do grup – co 1h na danej strefie różne akcje – sprawdzacie listę i wykreślać tych, którzy odbyli zajęcia
• Animatorzy sprawdzają trzeźwość (alkomaty od nas)
• Organizacja konkursów i zabaw na plaży, obsługa megafonów

Oferujemy:
• Stawka 10 zł netto/h
• Umowa cywilno – prawna
• Przyjemną pracę powiązaną luźną, wakacyjną atmosferą na plaży
• Możliwość nawiązania dalszej współpracy

Oczekujemy:
• Pełnej dyspozycyjności we wtorek 17 czerwca w godzinach 10:00 – 18:00
• Mile widziane doświadczenie w pracy jako animator, host
• Komunikatywności

Zainteresowanych Panów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami twarzy i sylwetki.