STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koncert Lato Zet i Dwójki - hostessy BIG STAR - Zielona Góra

Koncert Lato Zet i Dwójki - hostessy BIG STAR - Zielona Góra

Zielona Góra - Lubuskie

2014-07-16 15:44

Popularna marka odzieżowa BIG STAR LIMITED poszukuje hostess do strefy BIG STAR podczas trwania koncertu LATA ZET I DWÓJKI w dniach 19-20.07.2014 r. w Zielonej Górze.

Założenia:
Termin akcji: 19-20 lipca 2014 r.
Godziny: 14:00 - 20:00 w dn. 19.07 oraz 10:00 - 15:00 i 16:00 - 22:00 w dn. 20.07
Strój: T-shirt BIG STAR, jeansy/shorty - BIG STAR (możliwe wypożyczenie spodni na czas akcji)

Wymagania:
- Dziewczyny w wieku 19-26 lat,
- Miła aparycja i pogodne nastawienie do otoczenia,
- Rozmiar odzieży - XS, S lub M,
- łatwość nawiązywania rozmowy,

Zadania hostess:
- udzielanie informacji o strefie BIG STAR;
- rozdawanie materiałów informacyjnych dotyczących Loterii BIG STAR - SAMOCHÓD ZA JEANSY,
- dystrybucja gadżetów reklamowych potencjalnym klientom,

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa o dzieło,
Stawka – 12 zł netto/godz.
Praca w sympatycznej atmosferze jak na jeansową firmę przystało :)

Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie zgłoszeń wraz ze zdjęciami.