Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa/Konsultantka Opole

Hostessa/Konsultantka Opole

Opole - Opolskie

2014-10-01 11:31

Od 2003 roku zajmujemy się organizacją profesjonalnych konsultacji kosmetycznych i dermokonsultacji w aptekach oraz prestiżowych sieciach perfumeryjnych.

Nasze konsultantki potrafią dobrać najlepsze produkty pielęgnacyjne, wyjątkowe perfumy oraz doradzić w kwestii makijażu.
Poszukujemy energicznej, otwartej na klienta, odpowiedzialnej i sympatycznej Konsultantki kosmetycznej w Opolu – praca w drogeriach.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
- doświadczenie pracy w perfumeriach będzie dodatkowym atutem
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- dbanie o wysoki poziom sprzedaży
- systematyczne raportowanie wyników sprzedaży

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- terminowe rozliczanie zleceń,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę dla prestiżowych marek
- dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail. W tytule maila należy wpisać – „ Konsultantka/Hostessa kosmetyczna - Opole"
Prosimy dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.