Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOST - ALKOHOLE

HOST - ALKOHOLE

Katowice - Śląskie

2014-10-20 13:08

Ogólnopolska Agencja Promocyjna poszukuje mężczyzn do pracy na akcjach promocyjncych alkoholi.

Opis stanowiska:

Host/Promotor na stoiskach alkoholowych będzie:

- Pomagał klientom w wyborze alkoholi,
- Rekomendował sposób podania alkoholi,
- Doradzał w zakresie przygotowania drinków,

Wymagania:

- Dobra znajomość marek alkoholi,
- Wiedza na temat rodzajów alkoholi i sposobu ich podawaia i picia
- Podstawowa wiedza na temat sposobu przyrządzania drinków
- Mile widziane doświadczenie w pracy jako barman, pomocnik barmana, promotor alkoholi
- Poszukujemy osób łatwo nawiązaujących kontakt z klientem, o nienagannym wyglądzie zewnętrznym
- Ze względu na rodzaj polecanych produktów aplikować mogą wyłącznie osoby które ukończyły 21 lat
- Dyspozycyjność piątki i soboty
- Książeczka sanepidowska

Oferujemy:

- Bardzo dobre wynagrodzenie, z dodatkową premią za sprzedaż produktów
- Bardzo ciekawe szkolenie prowadzone przez ekspertów i ambasadorów marek, dotyczące alkoholi, zasad ich podawania i picia
- Praca podczas projektu listopad/grudzień 2014.
- Najlepszym zaproponować przedłużenie współpracy przy innych projektach.