Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa Modelka

Hostessa Modelka

Katowice - Śląskie Nr ref.: HM

2011-03-07 10:29

Obowiązki
* udział w różnego rodzaju akcjach promocyjnych, targach oraz eventach, imprezach firmowych,
* zapewnianie wysokiej jakości promocji,
* udział w sesjach artystyczno-reklamowych (modelki)

Kwalifikacje
* komunikatywność, miła aparycja, uśmiech
* samodzielność, punktualność,
* wysoka kultura osobista,
* mile widziany wysoki wzrost,
* odpowiedzialność,
* mile widziane doświadczenie w pracy hostessy lub promotorki
* w przypadku modelek mile widziane doświadczenie, udział w sesjach zdjęciowych reklamowych itp. przedsięwzięciach
* mile widziana znajomość przynajmniej jednego z języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański
* aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy
* atrakcyjne zlecenia
* wysoką kulturę organizacyjną,
* pełne bezpieczeństwo (pracujemy wyłącznie z wiarygodnymi i solidnymi klientami),
* atrakcyjne wynagrodzenie
* elastyczny grafik
* pracę w młodym i dynamicznym zespole

Uwagi do wysyłanych zdjęć:
*Modelki : 4 zdjęcia w tym 1 zdjęcie samej twarzy oraz 3 całej sylwetki.
*Hostessy: 3 zdjęcia w tym 1 zdjęcie samej twarzy oraz 2 całej sylwetki.

Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV oraz zdjęć na adres e-mail: [email protected] lub za pośrednictwem portalu.