STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSA ALKOHOLE atrakcyjne stawki,długofalowa współpraca

HOSTESSA ALKOHOLE atrakcyjne stawki,długofalowa współpraca

Cieszyn - Śląskie

2014-11-27 21:28

Poszukujemy Kandydatek na stanowisko: HOSTESSA/ANIMATORKA
Miejsce pracy: hipermarkety w rejonie Bielska- Białej ( Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn)

Terminy: piątki i soboty, wtorki i środy -grudzień 2014

Zadania:
- informowanie Klientów o promowanym produkcie – alkohole,
- sugestywna sprzedaż ,
- wspieranie działań marketingowych firmy

Nasze wymagania:
-aktualna książeczka sanepid !!!
- pozytywne nastawienie do ludzi,
- komunikatywność,
- inteligencja,
- błyskotliwość,
- zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- wiek 18-25 lat
-atrakcyjna aparycja
- wzrost min.168 cm

Oferujemy:
-długofalową współpracę z prestiżowymi firmami
- atrakcyjne stawki godzinowe
- miłą atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole
- terminowość wynagrodzeń.
Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, otwartą, uśmiechniętą, pewną siebie i chcesz połączyć pracę z fajną przygodą zgłoś się do Nas.