STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka kosmetyczna - Piaseczno 4.12, 6.12 i 8.12

Konsultantka kosmetyczna - Piaseczno 4.12, 6.12 i 8.12

Piaseczno - Mazowieckie

2014-12-01 10:21

Szczegóły oferty:Umowa - umowa zlecenie, Data: 4.12 i 6.12.2014

Stawka – 14,00 zł brutto/godz.

Wymagania:- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych- doświadczenie pracy w perfumeriach będzie dodatkowym atutem- łatwość nawiązywania kontaktów- zaangażowanie w wykonywaną pracę- dyspozycyjność

Obowiązki:- dbanie o wysoki poziom sprzedaży- systematyczne raportowanie wyników sprzedaży

Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- terminowe rozliczanie zleceń,- pracę w młodym i dynamicznym zespole- pracę dla prestiżowych marek- dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży

Opis dodatkowy:Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami. Prosimy dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.