STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor Oświetlenie Warszawa Modlińska

Promotor Oświetlenie Warszawa Modlińska

Warszawa - Mazowieckie

2014-12-03 13:26

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do pracy przy promowaniu artykułów oświetleniowych na marketach budowlanych.

Lokalizacja: Warszawa Modlińska
Umowa: Umowa Zlecenie

Termin akcji: 19-21.12.14

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku promotora, bądź merchandisera.

Czas pracy:
- 4 godzinny dziennie, praca od 19.12.14 do 21.12.14

Stawka: 14,50 zł brutto/h

Obowiązki:
- Aktywna sprzedaż,
- Dbanie o ekspozycje,
- Promowanie marki,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV